Новини
До Дня Соборності України класний керівник Ярошенко І.В. та майстер виробничого навчання Чарнецький Є.І. провели для здобувачів освіти групи №122 онлайн-захід, присвячений єдності українських земель і національній згуртованості.

До Дня Соборності України класний керівник Ярошенко І.В. та майстер виробничого навчання Чарнецький Є.І. провели для здобувачів освіти своєї групи №122 онлайн-захід, присвячений єдності українських земель і національній згуртованості.
Під час заходу було використано тематичні матеріали Українського інституту національної пам’яті, які допомогли учням глибше усвідомити історичне значення Акта Злуки 22 січня 1919 року та зрозуміти, що соборність — це не лише подія минулого, а й цінність сьогодення.
Учасники заходу дійшли висновку, що єдність, взаємопідтримка та відповідальність за майбутнє держави є основою сили України, особливо в умовах боротьби за незалежність.

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України–2026 https://share.google/ogHDWvCVcuWbbwzie
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |













