Новини

09 Листопада 2023

Протягом періоду з 6 по 10 листопада 2023 року в ДНЗ ХПСЛ було проведено онлайн тестування з вправи "підйом тулуба за 30 секунд". У цьому тестуванні взяло участь 23 учні. Найкращі були визначені за кількістю і якістю виконання цієї вправи. Лідерами стали

 підйом тулуба

 

Програма заходів в рамках ініціативи "Пліч-о-пліч", підтриманої Президентом України, триватиме з 6 листопада по 1 грудня 2023 року. Херсонське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в рамках цієї ініціативи організовує особисту першість Херсонської області з тестування фізичної підготовленості в онлайн-форматі серед студентів закладів вищої, фахової та передвищої освіти, а також учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Наш ліцей безпосередньо приймає участь у цьому заході.

Протягом періоду з 6 по 10 листопада 2023 року в ДНЗ ХПСЛ було проведено онлайн тестування з вправи "підйом тулуба за 30 секунд". У цьому тестуванні взяло участь 23 учні. Найкращі були визначені за кількістю і якістю виконання цієї вправи. Лідерами стали:

  • Козій Максим - 28 разів (1 місце),
  • Ляусов Сергій - 20 разів,
  • Кривцов Кирило - 18 разів.

 Ці учні, з найкращими результатами, були відібрані для 2 етапу змагань серед 6 ліцеїв Херсонської обл. Козій Максим зайняв 4 місце.

Ці результати відображають високий рівень фізичної підготовленості учасників, які представляють наше ДНЗ ХПСЛ.


Посилання на YouTube:  https://youtu.be/iy5fNwsvSqU