Новини
Викладачі іноземної мови нашого ліцею: Петрова Т.А. і Сапфірова К.П. брали участь у семінарі-практикумі з теми «Офлайн- та онлайн-компоненти при викладанні інозем.мови», який відбувся у режимі онлайн з використанням програми ZOOM
Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Херсонській області 21 грудня 2021 р. у режимі онлайн з використанням програми ZOOM відбувся семінар-практикум викладачів іноземної мови закладів П(ПТ)О області з теми «Офлайн- та онлайн-компоненти при викладанні іноземної мови у ЗП(ПТ)О».
Модератор семінару-практикуму, методист НМЦ ПТО Ірина Зарівняк у своєму виступі розповіла про особливості викладання іноземної мови за сучасних умов в офлайн- та онлайн-режимах (синхронний і асинхронний формати).
Для обміну досвідом роботи щодо проведення уроків англійської мови за сучасних умов до виступів були запрошені викладачі:
- Ірина Пермякова (Вище професійне училище № 17 м.Генічеська) – «Сучасний урок англійської мови в умовах змішаного та дистанційного навчання: прийоми та застосунки»;
- Ольга Барвінська (ДНЗ «Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну») – «Впровадження цифрових технологій для активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти ЗП(ПТ)О на уроках англійської мови»;
- Марина Львова (ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище») – «Особливості та переваги використання онлайн-сервісів Google Docs та Google Keep в умовах дистанційного та змішаного навчання».
По закінченню семінару учасники дійшли висновку, що сучасному суспільству потрібен педагог-новатор, який володіє глибокими професійно-педагогічними знаннями, здатний до творчих і нестандартних рішень, готовий до роботи в інноваційному середовищі.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |