Новини
14 Березня 2018
На базі нашого ліцею пройшов ІІ другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Електрозварник ручного зварювання». Переможцем конкурсу став учень нашого ліцею Свищев Артем. Вітаємо з перемогою.
![20968640](/images/stories/thumbnails/images-stories-2018_03_14_Obl_konkurs_Zvarnik-20968640-338x225.jpg)
![20968635](/images/stories/thumbnails/images-stories-2018_03_14_Obl_konkurs_Zvarnik-20968635-332x220.jpg) |
14 березня 2018 року на базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею четверо представників закладів професійної (професійно-технічної освіти) Херсонщини змагалися за право називатися кращим з професії «Електрозварник ручного зварювання».
Під час проведення теоретичної частини конкурсанти виконали тестові завдання, які включали питання з предметів професійно-теоретичної підготовки. Практична частина конкурсу передбачала виконання роботи по складанню та зварюванню конструкції з наданих деталей відповідно до креслення.
|
Журі, до складу якого входили знані фахівці зварювальних робіт, ретельно стежили за якістю виконання конкурсних завдань, дотриманням правил безпеки і, врешті-решт, визначили переможця фахового випробування.
|
![20968636](/images/stories/thumbnails/images-stories-2018_03_14_Obl_konkurs_Zvarnik-20968636-349x231.jpg) |
![20968637](/images/stories/thumbnails/images-stories-2018_03_14_Obl_konkurs_Zvarnik-20968637-350x233.jpg) |
![20968639](/images/stories/thumbnails/images-stories-2018_03_14_Obl_konkurs_Zvarnik-20968639-350x232.jpg) |
Кращим з професії «Електрозварник ручного зварювання» визнано Свищова Артема, учня Херсонського професійного суднобудівного ліцею, який набрав у загальному заліку 126,5 бали з 130 можливих. (Учень групи №321, майстер виробничого навчання Пономаренко В.Г.)
![20968633](/images/stories/thumbnails/images-stories-2018_03_14_Obl_konkurs_Zvarnik-20968633-357x237.jpg) |
Ми бажаємо Артему перемоги на Всеукраїнському конкурсі у Харкові, де він буде представляти Херсонську область.
Методист НМЦ ПТО Кір’язова В.Л, підводячи підсумки конкурсу, побажала учасникам невичерпної енергії, наснаги, творчих здобутків, удосконалення своєї майстерності. Усі учасники конкурсу отримали подарунки.
|
Проведення таких заходів створює атмосферу здорової конкуренції, активізує творчу діяльність, сприяє вдосконаленню професійної майстерності, підвищенню рівня підготовки майбутніх робітників та піднімає престиж робітничих професій.