Новини
У для учнів гуртожитку проведено зустріч з чемпіоном світу по гирьовому спорту Олійником М., з метою формування здорового способу життя.
Ще в давні часи у людей виникала потреба перевірити, хто з них сильніший, терплячий, що призводило до організації різноманітних змагань. Типовим прикладом можуть служити Олімпійські ігри в Стародавній Греції. Примітною особливістю Ігор було те, що більшість змагальних видів являло собою вправи, які вимагали від олімпіоніків прояву двох основних якостей: сили і витривалості. До таких видів можна віднести панкратіон, боротьбу, біг на середні дистанції в бойових обладунках і т.п. Люди, що перемагали в цих дисциплінах, користувалися пошаною і повагою.
Новітня історія гирьового спорту в Україні починається в 1960-х роках. Змагання з гирями швидко розповсюджуються в сільській місцевості, на заводах, в армії і флоті та серед студентської молоді. 1970 в Україні затверджуються перші правила змагань, до яких увійшли три вправи (триборство) — жим гирі кожною рукою, поштовх двох гир від грудей і ривок одною рукою. Залежно від рангу, змагання проводяться з гирями 16, 24 і 32 кг. Враховуючи зростаючу популярність і доступність змагань з гирями, в Україні 1974 вперше введено почесне спортивне звання «Майстер спорту з гирьового спорту».
Ось і до наших учнів, до зали «Музичний салон» у гуртожитку,завітав чемпіон світу по гирьовому спорту - Олійник Михайло, з метою формування здорового способу життя.
Його досягнення:
- багаторазовий чемпіон та призер всеукраїнських турнірів і спартакіад з гирьового спорту,
- багаторазовий чемпіон і призер Міжнародних турнірів з гирьового спорту,
- чемпіон Європи 2012,
- чемпіон Світу 2012.2013,2014 за версією МКМГС, МФГТ.
- Чемпіон Друге Всесвітніх Олімпійських Ігор з гирьового спорту 2014.
- рекордсмен України, Європи та Світу з гирьового спорту - МКМГС, МФГТ,
- триразовий рекордсмен "Книги рекордів України",
- рекордсмен "Книги Рекордів Гіннесса".
Вихованці:
- переможці та призери Чемпіонатів України - 4;
- переможці та призери Міжнародних турнірів - 3;
- переможці та призери Чемпіонатів Світу - 3;
- переможці Всесвітніх Ігор - 1;
- рекордсмени "Книги Рекордів України" - 2;
- рекордсмени "Книги Рекордів Гіннесса" - 2.