Абітурієнту

 

   Вибір професії – це складний і відповідальний крок у житті кожної людини, це велика відповідальність перед батьками, суспільством, і головне – перед собою.

   Професійно-технічна освіта є складником української системи освіти, де людина може оволодіти знаннями, уміннями і навичками за певною робітничою професією.

   Важливою перевагою професійно-технічної освіти є її гнучкість та швидка реакція на запити ринку праці: нині пройти навчання у закладах можуть не лише випускники шкіл, а й дорослі, які хочуть підвищити кваліфікацію або змінити фах. Крім того, опанувати професію можна як за повним, так і за скороченим циклом. То ж навчання може тривати від кількох місяців до трьох років, після чого людина має можливість працевлаштуватися і заробляти реальні кошти.

   Більш детальну інформацію про професії, які можна здобути в нашому ліцеї, дивись за посиланнями: «Перелік професій – кваліфікаційні характеристики».

 

Проморолик ДНЗ "Херсонський професійний суднобудівний ліцей"

Відеопрезентація ДНЗ "Херсонський професійний суднобудівний ліцей"

 

 

 


 


 

 

  

ВСТУП-2024: реєстрація електронного кабінету

для вступників до закладів професійної освіти (ПТО)

Пропонуємо до вашої уваги інструкцію з реєстрації електронного кабінету для вступників до закладів професійної (професійно-технічної) освіти на основі базової середньої освіти (9-ти класів) або повної загальної освіти (11-ти класів).

00:00 Реєстрація електронного кабінету

02:07 Активація електронного кабінету

2:44 Вхід до електронного кабінету та заповнення необхідних даних

Реєстрація електронних кабінетів – з 1 липня на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/