Відзнаки

Успіхи та досягнення


За останні роки працівники та учні Ліцею неодноразово ставали переможцями та лауреатами багатьох конкурсів:

                                                                 
  • 2015-2016 н.р.
І місце в обласному конкурсі КМЗ предмету "Електротехніка з основами промислової електроніки" (викладач Козлов В.Л.);
  • 2015-2016 н.р.

І місце
в обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів в/н з професії зварювальних робіт "Майстер року-2015" (майстер в/н Левицький Д.В.)
  • 2015-2016 н.р.
Гран-прі в обласній виставці-конкурсі новорічних та різдвяних композицій "Альтернативна ялинка" (Місценко К.)
  • 2014-2015 н.р.
ІІІ місце в обласному конкурсі КМЗ предмету "Інформатика" (викладач Рогоцька Н.Ю.)
  • 2013-2014 н.р.
ІІІ місце в обласному конкурсі кабінетів "Математика" (викладач Вічна О.В.)
  • 2013-2014 н.р.
ІІ місце в обласному конкурсі професійної майстерності серед майстрів в/н з професії "Лицювальник - ремонтник" (майстер в/н Боговін К.А.)
  • 2013-2014 н.р.
ІІ місце в обласному конкурсі інноваційних технологій "Інноваційний проект з охорони праці" (викладач Снєгур Л.А.)
  • 2013-2014 н.р.
І місце в обласному конкурсі методичних кабінетів (методисти Маслій Н.М., Шостенко Н.О.)
  • 2012-2013 н.р.
ІІІ місце у конкурсі на кращий художній фотоальбом "Культурні пам'ятки Херсонщини" (Яловіцька Н.Д., Шкотіна І.И., Ярошенко І.В.)
  • 2012-2013 н.р.
І місце в обласному конкурсі Вебсайтів ПТНЗ (викладач Чорна О.М.)
  • 2012-2013 н.р.
ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі Вебсайтів ПТНЗ (викладач Чорна О.М.)
  • 2011-2012 н.р.
І місце в обласному конкурсі на кращий огляд-конкурс кабінетів: "Інформаційні технології" (викладач Чорна О.М.)
  • 2011-2012 н.р.
ІІ місце в обласному конкурсі на кращий огляд-конкурс кабінетів: професійно-теоретичноїї підготовки з професії "Оператор комп'ютерного набору" (викладач Токарева І.М.)
  • 2011-2012 н.р.
ІІ місце в обласному конкурсі на кращий огляд-конкурс кабінетів: кабінет "Спецтехнології електромонтерів" (викладач Козлов В.Л.)
  • 2011-2012 н.р.
І місце в обласному конкурсі на кращий огляд-конкурс кабінетів: "Технічне креслення" (викладач Снєгур Л.А.)
  • 2011-2012 н.р.
І місце в обласному конкурсі серед учнів з професії "Слюсар з ремонту автомобілів" - Гладун В. (майстер в/н Халак М.Д., Воїнов І.В.)
  • 2011-2012 н.р.
І місце в обласному конкурсі серед учнів з професії "Оператор комп'ютерного набору" - Заверюха А. (майстри в/н Чорна О.М., Токарева І.М.)
  • 2011-2012 н.р.
ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка - Ляшенко О. учениця гр.371
  • 2011-2012 н.р.
І місце у Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності серед учнів з професії "Слюсар з ремонту автомобілів" - Гладун В.
  • 2010-2011 н.р.
ІІ місце в обласному конкурсі на краще КМЗ предмету "Біологія" (викладач Решетько Т.О.)

Художня самодіяльність

Учасники художньої самодіяльності постійно беруть участь в оглядах художної творчості учнів.

                                                                          
  • 15.12.2016

Диплом

ІІІ ступеню

Обласний конкурс національно-патріотичної пісні "Пісенний калейдоскоп". Учасник вокальної студії "Музичні вітрила" М.Кудишкін (керівник Медвєдєва В.В.) 

  • 25.08.2016

Диплом

І ступеню

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Коржов А. (керівник Медвєдєва В.В.)
  • 25.08.2016

Диплом

ІІ ступеню

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - ансамбль "Музичні вітрила"

(керівник Медвєдєва В.В.)

  • 25.08.2016

Диплом

ІІ ступеню

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Кудишкін М. (керівник Медвєдєва В.В.)

  • 25.08.2016

Диплом

ІІІ ступеню

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" -вокальне тріо ДНЗ "ХПСЛ" (керівник Медвєдєва В.В.)

  • 25.08.2016

Диплом

ІІІ ступеню

 

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Воскобойник В. (керівник Медвєдєва В.В.)

 

  • 25.08.2016

Диплом

ІІІ ступеню

 

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Соров С. (керівник Медвєдєва В.В.)

  • 25.08.2016

Диплом

ІІІ ступеню

 

 обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Художнє слово" - Коржов А.. (керівник Куртоглу О.І)
  • 2014-2015      н.р.
І місце Театральний колектив під керівництвом Куртоглу О.І. зайняв ІІ місце в обласному конкурсі "Мельпоменочка" (керівник Куртоглу О.І.)
  • 28.05.2015.

Диплом

ІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Кудишкін М., Христенко С., Чуркін Є. (керівники Куртоглу О.І. та Медвєдєва В.В.)
  • 28.05.2015.

Диплом

ІІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Голодюк Д. (керівник Медвєдєва В.В.)
  • 27.05.2014.

Диплом

І ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Терещенко С.
  • 27.05.2014.

Диплом

ІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Золотухіна С. (керівник Куртоглу О.І.)
  • 27.05.2014

Диплом

ІІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" номінація "Фольклор" - керівник Куртоглу О.І.
  • 27.05.2014

Диплом

ІІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" номінація "Хореографія" - керівник Куртоглу О.І.
  • 27.05.2014.

Диплом

ІІІ ступеня

Команда КВК ДНЗ "ХПСЛ", керівник Долженко М.П.
  • 21.06.2012.

Диплом

І ступеня

VI обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Шуліченко Т. (керівник Куртоглу О.І., Терещенко Ю.Г.)
  • 21.06.2012.

Диплом

ІІ ступеня

VI обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Чекурлан Д. (керівник Куртоглу О.І., Терещенко Ю.Г.)
  • 21.06.2012.

Диплом

ІІІ ступеня

VI обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Художнє слово" - Пучкова Ю. (керівник Афанас'єва В.Д.)
  • 21.06.2012.

Диплом

ІІІ ступеня

VI обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Театральне мистецтво" - театральний гурток ДНЗ "ХПСЛ" (керівник Куртоглу О.І.)
  • 29.05.2013.

Диплом

І ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - Шуліченко Т.,  Чекурлан Д. (керівник Куртоглу О.І.)
  • 29.05.2013.

Диплом

ІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" -Терещенко С.,  Кошеваров Д.,  (керівник Терещенко Ю.Г.)
  • 29.05.2013.

Диплом

ІІ ступеня 

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Вокал" - ансамбль "Музичні вітрила"  (керівник Медвєдєва В.В.)
  • 29.05.2013.

Диплом

І ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Авторська творчість" - Ляшенко О., (керівник Куртоглу О.І.)
  • 29.05.2013.
 

Диплом

ІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Авторська творчість" - Терещенко С., Кошеваров Д. (керівник Терещенко Ю.Г.)
  • 29.05.2013.

Диплом

ІІ ступеня

обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, номінація "Художнє слово" - Пучкова Ю.  (керівник Куртоглу О.І.)
  • 26.08.2011

Диплом

І ступеня

V обласний огляд-конкурс художньої творчості "Надія-Молодість-Майбутнє" серед учнівської молоді ПТНЗ Херсонської області, присвяченого 20-й річниці незалежності України (керівник Терещенко Ю.Г.)

Значних успіхів досягнуто в галузі фізичної культури та спорту:


   Три роки підряд спортивні команди Ліцею займають 1-ші місця в Спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

  • Грамота за I місце в легкоатлетичній естафеті, присвяченої Дню міста
  • Грамота за I місце в легкоатлетичній естафеті, присвяченої Дню Перемоги
  • Диплом за I місце у змаганнях з державного тестування обласної Спартакіади учнів професійно – технічних училищ навчальних закладів
  • Диплом за I місце в обласній Спартакіаді учнів професійно – технічних навчальних закладів
  • Диплом за I місце у змаганнях з кросу обласної Спартакіади учнів професійно - технічних навчальних закладів
  • Диплом за I місце у Спартакіаді серед учнів професійно - технічних навчальних закладів області
  • Диплом за I місце в змаганнях з настільного тенісу обласної Спартакіади учнів професійно - технічних навчальних закладів
  • Диплом за I місце у змаганнях з легкоатлетичного кросу
  • Диплом за I загальнокомандне місце в обласній Спартакіаді учнів професійно – технічних навчальних закладів серед юнаків
  • Диплом за I місце у змаганнях з міні – футболу
  • Диплом за I місце у змаганнях з волейболу
  • Диплом за I місце у змаганнях з легкої атлетики
  • Диплом за I місце у змаганнях з настільного тенісу обласної Спартакіади учнів професійно – технічних навчальних закладів (підгрупа А)