Новини

28 Ciчня 2020

«Лідер та лідерські якості» - під такою назвою пройшло чергове засідання Школи лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Херсона

29356295

 

   «Лідер та лідерські якості» - під такою назвою пройшло чергове засідання Школи лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти  міста Херсона.

   Активістів учнівського руху гостинно зустрів ДНЗ «Вище професійне училище № 2 м. Херсона».

   Заняття-тренінг для слухачів Школи організувала та провела методист НМЦ ПТО Наталя  Бондар.

   Присутні ознайомилися з якостями лідера (фізіологічними, психологічними, інтелектуальними, діловими та особистісними), визначили функції лідера. Із запропонованого списку типів лідерства кожен слухач Школи міг визначити власний та з’ясувати напрямки діяльності.

   Для формування чітких уявлень про лідерство та можливості людини по досягненню бізнесових цілей методист ознайомила присутніх з життєвими історіями мільярдерів Білла Гейтса та Чака Фіні, які змогли поєднати успішний бізнес з благочинністю.

   Президент учнівської ради ВПУ № 2 м.Херсона Іван Кулаксиз презентував конкретні справи та досягнення своєї організації.

   Під час колективного спілкування Микола Філіпов, президент обласної ради учнівського самоврядування, визначив напрямки діяльності на наступний місяць.

   Для мотивації лідерів учнівського самоврядування, для роздумів над сенсом життя методист переповіла притчу «Про свічку та маяк» та акцентувала увагу на значимості лідера, який має бути світлом для людей, як той маяк, який направляє кораблі в безпечну гавань.

29356240 29356270