Кабінет креслення

 

Кабінет КРЕСЛЕННЯ

   Успіх учнів на уроках креслення, зокрема вдосконалення графічної підготовки, багато в чому залежить від організації навчальних занять. Зрозуміло, що хорошій організації можна досягти тільки в умовах кабінетної системи навчання.

   При відсутності кабінету важко організувати і гурткову роботу. А головне, без живого і безпосереднього спілкування учнів з графічними і образотворчими матеріалами, спираючись тільки на словесні методи, не можна по-справжньому зацікавити учнів навчальним предметом.

   Наш навчальний кабінет креслення оснащений повним комплексом навчально-наочних посібників, технічних засобів навчання, дидактичними матеріалами. В кабінеті створюються сприятливі умови для успішної організації навчально-виховного процесу.

   Це відбивається на арсеналі методів і прийомів навчання на уроках. Чисто словесні методи зникають, навчання стає наочно - практичним, з'являється можливість різнобічно і повніше вивчати нові поняття, що в свою чергу сприяє глибокому і міцному засвоєнню знань і умінь.

   У зв'язку з наявністю добре оснащеного кабінету, починають широко практикуватися елементи програмованого навчання, робота з довідниками, методичною літературою. Зростає роль самостійних і творчих робіт учнів.

 

DSC 0647