Новини

29 Березня 2019

Літній час в Україні: коли переводити стрілки годинника

Перевод годинника на літній час

 

   У в 2019 році вона випадає якраз на останній день місяця, 31 березня. Переводити стрілки годинника цього разу ми будемо в ніч з 30 на 31 березня о 3 годині ранку: стрілки годинника потрібно перевести на одну годину вперед.

   Якщо у Вас в телефоні відключена автоматична функція переведення годинників, переведіть стрілки на годину вперед ввечері – тоді не потрібно буде прокидатися серед ночі і, в той же час, Ви точно не загубитися в часі вранці.

   Лікарі стверджують, що, незважаючи на те, що в перші два тижні організм буде адаптуватися до переведення годинників, ніякого серйозного шкоди здоров’ю це не завдасть. Так, люди, які страждають серцево-судинними захворюваннями, можуть страждати від головного болю, запаморочення, безсоння і почуття хронічної втоми.

   Щоб уникнути появи неприємних симптомів і допомогти організму легше адаптуватися до літнього часу, варто поберегти себе хоча б в перші кілька тижнів після переведення годинників - додержуватися правильного режиму сну і харчування, не перепрацьовувати, уникати стресів, частіше гуляти на свіжому повітрі і пити багато чистої води.

Перевод годинника на літній час